COIL, EVH-EDH 06 48V DC M16--48D-26W-DN
Osanumero:
Pakkauskoko:
0 pcs
Pienin tilausmäärä on:
1 pcs
Brand Name
Danfoss
Current type
DC
Diameter inner
16.15 mm
Length
50.2 mm
Model
M16
Model code
M16-48D-26W-DN
Plug type
DIN 43650 Form A
Power W
26 W
Protection class
IP 65
Voltage
48 V
Pakkauskoko
0 pcs
Viivakoodi
Bruttopaino
0,25 Kg
Nettopaino
0,25 Kg
Alkuperämaa
Intrastat-koodi