Spole M16-110RA-22W-DN
Spole M16-110RA-22W-DN
Varenummer:
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
DIN-stik m/ensretter 1,0 amp VDR S53209NR051
Varenummer: MPM132-09NI
Beskyttelsesklasse
IP 65
Diameter indvendig
16.15 mm
Effekt W
22 W
Ensretter indbygget
Ja
Længde
50.2 mm
Model
M16
Model kode
M16-110RA-22W-DN
Mærke navn
Danfoss
Spænding
110 V