16BP12/71
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
13 varianter
Valgt variant:
16BP12/71
Elbow male/female 3/4 AISI316
Specifikationer
Dimensioner och frakt
CH1
28 mm
Gevind udvendig
G 3/4 BSP
HEX 1
32 mm
L
41,3 mm
L1
43 mm
Materiale
Acid-resistant steel
Materialekvalitet
AISI 316L
Mærke navn
Hydraspecma
R1
G 3/4 BSP
R2
Tryk maks.
420 bar
Vinkel
90 °
ØC
16 mm