Coil H16-12D-29W-DE-DB
Partnumber:
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
Diameter inv.
16.1 mm
Effekt W
29 W
Kontakt typ
Deutsch
Längd
49.8 mm
Modell
H16
Modell kod
H16-12D-29W-DE-DB
Märke namn
Danfoss
Skyddsklass
IP 69K
Spänning
12 V