SPCOL12DC
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
4 varianter
Utvald variant:
SPCOL12DC
12Vdc magnetspole DHL u.stik
Specifications
Dimensions and shipping
Beskyttelsesklasse
IP 65
Diameter indvendig
23.3 mm
Effekt W
29 W
Ensretter indbygget
Nej
Isoleringsklasse
H
Korrosions resistens
200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Længde
36.5 mm
Mærke navn
Atos
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
Spænding
12 V
Stiktype
DIN EN 175301-803 Form A
Strømtype
DC
Temperatur omgivelse maks.
+70 °C
Temperatur omgivelse min.
-30 °C
Package size
Barcode
Gross weight
0,26 Kg
Net weight
0,26 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
12Vdc magnetspole DHL u.stik
Others has been looking for
24Vdc magnetspole DHU med # ensretter til 24Vac-50/60Hz
Partnumber:
SPCOU24AC
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
24Vdc magnetspole DHE for din-stik.
Partnumber:
COE24DC
0 pcs
Min. order quantity is:
24Vdc magnetspole DHI med amp stik.
SPCOUJ24DC
24Vdc magnetspole DHL u.stik
24Vdc magnetspole DHL u.stik
SPCOL24DC
12Vdc magnetspole DHE
12Vdc magnetspole DHE
COE12DC
24Vdc magnetspole DHU-20 med amp stik.
SPCOURJ24DC
220Vdc magnetspole DHE
220Vdc magnetspole DHE
COE220DC
24Vdc magnetspole DKE 36w
24Vdc magnetspole DKE 36w
SPCAE24DC
207Vdc magnetspole DHL u.stik
207Vdc magnetspole DHL u.stik
SPCOL220DC
12VDC prop. spole for DHZE (standard)
COZE-12DC
48Vdc magnetspole DHI + DHU
48Vdc magnetspole DHI + DHU
SPCOU48DC
18Vdc prop. spole for DHZO (low current driver)
SPCOZO-18DC
Stik med indb. styrekort
Stik med indb. styrekort
EMIAC01F/RR
7 bens stik - metal
7 bens stik - metal
SP-ZM-7P
12Vdc magnetspole DKE 36w.
12Vdc magnetspole DKE 36w.