Q2-55X67X10
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
5 varianter
Utvald variant:
Q2-55X67X10
Manchet
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig
55 mm
Diameter udvendig
67 mm
H
10 mm
Materiale
Gummilærred
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
250 bar
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,01 Kg
Netto vægt
0,01 Kg
Oprindelsesland
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
Kompakttætning
Andre kigger på
U-manchet
U-manchet
Varenummer:
UN50X60X10
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Dobbeltvirk. sko-manchet
Dobbeltvirk. sko-manchet
Varenummer:
ESM035/27
Min. bestillingsenhed er:
UN30X38X06
SIMKO-063051
Stempelpakninger type SIMKO 5X2
SIMKO-050038
Enkeltvirk. manchet
Enkeltvirk. manchet
S28X36X06
NI12X18X06.3
U-manchet SI/L60/70x13
U-manchet SI/L60/70x13
NI60X70X13
UN80X95X12
UN45X55X10
NI18X26X06
UN22X30X06
UN22X28X04
Dobbeltvirk. sko-manchet 50x34x18,4x31,1
M50X34X18
Dobbeltvirk. sko-manchet 60x44x18,4x31,1
M60X44X18
Dobbeltvirk. sko-manchet SIMKO 5 x2-070x058x28,00 NBR
NI22X30X06
N10X16X04
NI62X74X13
U-manchet i Polyurethan, UN, diameter indvendig <50 mm