HMC3300250
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Diameter indvendig cylinder
60 mm
Diameter stang
30 mm
Diameter udvendig
70 mm
Diameter øje
25 mm
E
G 3/8 BSP
Indbygningsmål
479 mm
Model kode
HMC3300250
Mærke navn
Contarini Leopold
Slaglængde
250 mm
Tryk maks.
210 bar
Øjebredde
20 mm
Øjebredde cylinder
69 mm
Øjebredde top
20 mm