HFR2S0500300200
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Diameter inv. cylinder
50 mm
Diameter stång
30 mm
Diameter utv.
60 mm
Diameter ôg
25.25 mm
E
G 3/8 BSP
Håldiameter cylinder
60 mm
Inbyggnadsmått
400 mm
Modell kod
HFR2S0500300200
Märke namn
Contarini Leopold
Slaglängd
200 mm
Tryck max.
210 bar
Ytskiktbehandling
Ubehandlet
Ögbredd topp
45 mm