HFR2S0600350450
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Diameter indvendig cylinder
60 mm
Diameter stang
35 mm
Diameter udvendig
70 mm
Diameter øje
25.25 mm
E
G 3/8 BSP
Indbygningsmål
650 mm
Model kode
HFR2S0600350450
Mærke navn
Contarini Leopold
Overfladebehandling
Ubehandlet
Slaglængde
450 mm
Tryk maks.
210 bar
Øjebredde cylinder
70 mm
Øjebredde top
45 mm