NH2140/25200
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
42 varianter
Utvald variant:
NH2140/25200
Double acting cylinder NH21-AD-40/25x200-A
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
215 mm
Area piston pull side
7.66 cm2
Area piston push side
12.57 cm2
Brand Name
LJM
C
54 mm
D
40 mm
Diameter eye
20.5 mm
Diameter inner cylinder
40 mm
Diameter rod
25 mm
E
48,5 mm
Eye width
20 mm
F
G 3/8 BSP
Model code
NH21-AD-40/25x200-A
Mounting dimension
415 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
200 mm
Thread
G 3/8 BSP
d
25 mm