HFR2S0400250300
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
75 varianter
Utvald variant:
HFR2S0400250300
Cylinder dobbeltvirkende Ø40/25x300 Ral 9005
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig cylinder
40 mm
Diameter stang
25 mm
Diameter udvendig
50 mm
Diameter øje
20.25 mm
E
G 3/8 BSP
Indbygningsmål
470 mm
Mærke navn
Contarini Leopold
Overfladebehandling
Malet sort
Slaglængde
300 mm
Tryk maks.
210 bar
Øjebredde cylinder
50 mm
Øjebredde top
40 mm