D3570600ST
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
A
600 mm
Areal stempel trykside
38.47 cm2
Areal stempel trækside
28.85 cm2
B
796 mm
C
G 3/8 BSP
Diameter indvendig cylinder
70 mm
Diameter stang
35 mm
Diameter øje
30.4 mm
Dimension F
19.5 mm
E
80 mm
G
80 mm
Gevind
G 3/8 BSP
H
30,4 mm
L
60 mm
M
50 mm
Model kode
D3570600ST
N
30,4 mm
Slaglængde
600 mm
Tryk maks.
250 bar
d
35 mm
e
70 mm