HMC032200150
1 pcs
Brand Name
Contarini Leopold
Diameter eye
15 mm
Diameter inner cylinder
32 mm
Diameter outer
42 mm
Diameter rod
20 mm
E
G 1/4 BSP
Eye width
12 mm
Eye width cylinder
40 mm
Model code
HMC032200150
Mounting dimension
295 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
150 mm
Top eye width
12 mm