HFR0160150
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
Diameter indvendig cylinder
25 mm
Diameter stang
16 mm
Diameter udvendig
35 mm
Diameter øje
12.1 mm
E
G 1/4 BSP
Indbygningsmål
260 mm
Model kode
HFR0160150
Mærke navn
Contarini Leopold
Overfladebehandling
Ubehandlet
Slaglængde
150 mm
Tryk maks.
210 bar
Øjebredde cylinder
25 mm
Øjebredde top
25 mm