HMC1200250
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Diameter inv. cylinder
40 mm
Diameter stång
20 mm
Diameter utv.
50 mm
Diameter ôg
20 mm
E
G 1/4 BSP
Håldiameter cylinder
50 mm
Inbyggnadsmått
430 mm
Modell kod
HMC1200250
Märke namn
Contarini Leopold
Slaglängd
250 mm
Tryck max.
210 bar
Ögbredd
16 mm
Ögbredd topp
16 mm