HFR0160100
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Diameter inv. cylinder
25 mm
Diameter stång
16 mm
Diameter utv.
35 mm
Diameter ôg
12.1 mm
E
G 1/4 BSP
Håldiameter cylinder
25 mm
Inbyggnadsmått
210 mm
Modell kod
HFR0160100
Märke namn
Contarini Leopold
Slaglängd
100 mm
Tryck max.
210 bar
Ytskiktbehandling
Ubehandlet
Ögbredd topp
25 mm