HFR2S0400250800
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Diameter inv. cylinder
40 mm
Diameter stång
25 mm
Diameter utv.
50 mm
Diameter ôg
20.25 mm
E
G 3/8 BSP
Håldiameter cylinder
50 mm
Inbyggnadsmått
970 mm
Modell kod
HFR2S0400250800
Märke namn
Contarini Leopold
Slaglängd
800 mm
Tryck max.
210 bar
Ytskiktbehandling
Ubehandlet
Ögbredd topp
40 mm