HFR2S0700400800
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
75 varianter
Valgt variant:
HFR2S0700400800
Dobbeltvirkende cylinder HFR2 Ø70/40x800
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv. cylinder
70 mm
Diameter stång
40 mm
Diameter utv.
80 mm
Diameter ôg
30.25 mm
E
G 3/8 BSP
Håldiameter cylinder
80 mm
Inbyggnadsmått
1010 mm
Märke namn
Contarini Leopold
Slaglängd
800 mm
Tryck max.
210 bar
Ytskiktbehandling
Ubehandlet
Ögbredd topp
55 mm