Kobling 3/4, ø26 banjo 12G-26DBJ Gates MegaCrimp
Tilslutning: Banjoøje for metriske banjobolte.
Pakning/tætningsflade: kobberring mellem banjo og banjobolt.
Artikelnummer:
G1226ML
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Banjobolt M26x1,5 47MM
Partnumber: 50ME26
A
94,7 mm
Arbejdstryk
20 MPa
B
43,7 mm
D
3/4"
DN
20 mm
Diameter banjo
26 mm
F
117,7 mm
Korrosions resistens
500 hours salt spray ASTM B-117
Materiale
Stål
Model kode
12G-26DBJ
Mærke navn
Gates
Overfladebehandling
TuffCoat™
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Slangekoblingstype
Med fast kappe
Slangestørrelse
3/4 "
Vinkel
0 °
X
26,1 mm