FXRSW25SR1WD
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
10 varianter
Valgt variant:
FXRSW25SR1WD
Banjo - ø25S x 1" BSP med WD tætning NBR
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rør
25 mm
Dimension i
18 mm
Gevind udvendig
G 1 BSP
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L
43 mm
L1
55 mm
L2
31 mm
L3
59 mm
L4
30,5 mm
Materiale
Stål
Model kode
FI-RSW-25SR-WD-B-W3
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
Pakningsmateriale
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S1
46 mm
S2
41 mm
S3
46 mm
Serie
S
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Thread T1
G 1 BSP
Tryk maks.
250 bar
Vinkel
90 °
d1
25 mm
d2
40,9 mm
i
18 mm
Förpackningsstorlek
Streckkod
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Produkt datablad
Köps ofta tillsammans med
Stud fitting- ø42L x 1" BSP - AISI316