BFE28RL/OAX
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
17 varianter
Valgt variant:
BFE28RL/OAX
Vinkel indskruning 45° stilbar - ø28L x 1" BSP
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rør
28 mm
Gevind udvendig
G 1 BSP
Gevind udvendig metrisk
M36x2
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Materiale
Stål
Model kode
XBFE28RLOAZN
Mærke navn
Gates
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
Pakningsmateriale
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Serie
L
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
160 bar
Type
Smedet
Vinkel
45 °
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
0,39 Kg
Nettovikt
0,39 Kg
Ursprungsland
DEU
Intrastat artikelkod
Produktinformation