AI25SR1X
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
26 varianter
Valgt variant:
AI25SR1X
Påskruning - ø25S x 1" BSP indv
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rør
25 mm
Gevind indvendig
G 1 BSP
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Materiale
Stål
Model kode
XAI25SR1ZN
Mærke navn
Gates
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Serie
S
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryk maks.
400 bar
Vinkel
0 °
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,25 Kg
Netto vægt
0,25 Kg
Oprindelsesland
DEU
Intrastat artikelkod
Produktinformation