FXGE30SR34
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
16 varianter
Valgt variant:
FXGE30SR34
Indskruning - ø30S x 3/4" BSP
Tilbehør (1)
Dobbelt skærering - ø30S
Varenummer:
FIDS30S
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
D1
30 mm
Diameter rør
30 mm
Dimension i
16 mm
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L
53 mm
L1
68 mm
L2
23,5 mm
Materiale
Stål
Model kode
FI-GE-30SR3/4-W3
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S1
46 mm
S2
50 mm
Serie
S
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Thread T
G 3/4 BSP
Tilspændingsmoment
350 Nm
Tryk maks.
200 bar
Vinkel
0 °
d2
16 mm
i
16 mm