FXGE12LR34
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
40 varianter
Valgt variant:
FXGE12LR34
Indskruning - ø12L x 3/4" BSP
Specifikationer
Dimensioner och frakt
D1
12 mm
Diameter rør
12 mm
Dimension i
16 mm
Gevind udvendig
G 3/4 BSP
Gevind udvendig metrisk
M18x1,5
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L
37 mm
L1
45 mm
L2
14 mm
Materiale
Stål
Model kode
XA12LR34ZN
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S1
32 mm
S2
22 mm
Sekskant
32 mm
Serie
L
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Thread T
G 3/4 BSP
Tryk maks.
400 bar
Vinkel
0 °
d2
10 mm
i
16 mm