VA25SR3/4DKO
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
27 varianter
Valgt variant:
VA25SR3/4DKO
Indskruning - ø25S indv x 3/4" BSP - o-ringstætning
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rør
25 mm
Gevind indvendig metrisk
M36x2 MM
Gevind udvendig
G 3/4 BSP
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Materiale
Stål
Model kode
VAD25SR34WZN
Mærke navn
Gates Tube Fittings GmbH
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
Pakningsmateriale
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Serie
S
Sikkerhedsfaktor
4
T
G 3/4 BSP
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
400 bar