FXGE12L34U
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
32 varianter
Utvald variant:
FXGE12L34U
Indskruning - ø12L x 3/4" UNF
Specifikationer
Dimensioner och frakt
D1
12 mm
D2
10 mm
Diameter rör
12 mm
Dimension i
11 mm
Gevind T
3/4-16 UNF
Gänga utv.
3/4-16 UNF
Gänga utv. metrisk
M18x1,5
L
31 mm
L1
39 mm
L2
13 mm
Modell kod
XA12L3416UZN
Märke namn
Stauff
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
24 mm
S2
22 mm
Serie
L
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
400 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nikkel belagt
i
11 mm
Åtdragning moment
50 Nm