FXGE22LR34
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
40 varianter
Utvald variant:
FXGE22LR34
Indskruning - ø22L x 3/4" BSP
Tilbehør (3)
D22L cutting ring ø22
Artikelnummer:
DPR22L
Double cutting ring WDDS - ø22L - packing
Artikelnummer:
FIWDDS22L
Mutter 22L (M30x2)
M22L
Specifikationer
Dimensioner och frakt
D1
22 mm
Diameter rør
22 mm
Dimension i
16 mm
Gevind udvendig
G 3/4 BSP
Gevind udvendig metrisk
M30x2
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L
40 mm
L1
49 mm
L2
16,5 mm
Materiale
Stål
Model kode
XA22RLZN
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S1
32 mm
S2
36 mm
Sekskant
32 mm
Serie
L
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Thread T
G 3/4 BSP
Tryk maks.
250 bar
Vinkel
0 °
d2
18 mm
i
16 mm