FXGE22LR1
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
40 varianter
Valgt variant:
FXGE22LR1
Indskruning - ø22L x 1" BSP
Specifications
Dimensions and shipping
D1
22 mm
Diameter rør
22 mm
Dimension i
18 mm
Gevind udvendig
G 1 BSP
Gevind udvendig metrisk
M30x2
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L
43 mm
L1
52 mm
L2
17,5 mm
Materiale
Stål
Model kode
XA22LR1ZN
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S1
41 mm
S2
36 mm
Sekskant
41 mm
Serie
L
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Thread T
G 1 BSP
Tryk maks.
250 bar
Vinkel
0 °
d2
19 mm
i
18 mm
Package size
Barcode
Gross weight
0,19 Kg
Net weight
0,19 Kg
Country of origin
DEU
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Indskruning - ø22L x 1" BSP
Produkt datablad
3D-file
Note: Opening 3D files requires a program that supports the file format
Ofte købt sammen med
Clamp 1 PI
Clamp 1 PI
Varenummer:
4.25.4
Pakke str.:
0 Set
Min. bestillingsenhed er:
1 Set
U-bolt 35 mm medium series M0 1.4404 1" with 2 nuts and 2
Varenummer:
CM06/71
0 pcs
Others has been looking for
Indskruning - ø28L indv x 1" BSP - WD pakning
Partnumber:
FEGED28LR1WD
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
Indskruning - ø22L x 1" BSP - WD pakning
Partnumber:
FXGE22LR1WD
Min. order quantity is:
Indskruning - ø25S indv x 1" BSP - WD pakning
FEGED25SR1WD
Indskruning - ø28L x 1" BSP
Indskruning - ø28L x 1" BSP
A28RLX
Indskruning - ø22L indv x 1" BSP - WD pakning
FEGED22LR1WD
Indskruning - ø42L x 1" BSP - WD pakning
FXGE42LR1WD
Indskruning - ø28L x 1" BSP - WD pakning
FXGE28LR1WD
Indskruning - ø30S indv x 1" BSP - o-ringstætning
VA30SR1DKO
Indskruning - ø30S x 1" BSP - WD pakning
FXGE30SR1WD
Indskruning - ø25S x 1" BSP - WD pakning
FXGE25SR1WD
Indskruning - ø20S x 1" BSP - WD pakning
FXGE20SR1WD
Indskruning - ø38S x 1" BSP - WD pakning
FXGE38SR1WD
Indskruning - ø42L x 1" BSP
Indskruning - ø42L x 1" BSP
FXGE42LR1
Indskruning - ø18L x 1" BSP - WD pakning
FXGE18LR1WD
Indskruning - ø35L x 1" BSP - WD pakning
A35LR1WDX
Indskruning - ø15L x 1" BSP - WD pakning
FXGE15LR1WD
Vinkel indskruning 90° - ø28L x 1" BSPT
FXWE28LR1K
Indskruning - ø30S indv x 1" BSP - WD pakning
FEGED30SR1WD
FXGE35LR1WD
Indskruning - ø30S x 1" BSP
Indskruning - ø30S x 1" BSP
FXGE30SR1
Indskruning - ø28L x 1" BSPT
Indskruning - ø28L x 1" BSPT
FXGE28LR1K
Indskruning - ø22L x 1" BSP
Indskruning - ø22L x 1" BSP
A22LR1X
Indskruning - ø28L x 1" BSP
Indskruning - ø28L x 1" BSP
FXGE28LR1
Indskruning - ø25S x 1" BSP 60°
FXGE25SR1DF
Indskruning - ø20S x 1" BSP
Indskruning - ø20S x 1" BSP
FXGE20SR1
Indskruning - ø25S x 1" BSP
Indskruning - ø25S x 1" BSP
FXGE25SR1
Indskruning - ø38S x 1" BSP
Indskruning - ø38S x 1" BSP
FXGE38SR1
Indskruning - ø25S x 1" BSP
Indskruning - ø25S x 1" BSP
A25RSX
Indskruning - ø25S x 1" BSPT
Indskruning - ø25S x 1" BSPT
FXGE25SR1K
Indskruning - ø28L x 1" NPT
Indskruning - ø28L x 1" NPT