FXGE25SR1DF
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
13 varianter
Utvald variant:
FXGE25SR1DF
Indskruning - ø25S x 1" BSP 60°
Specifikationer
Dimensioner och frakt
D1
25 mm
D2
20 mm
Diameter rör
25 mm
Dimension i
18 mm
Gänga utv.
G 1 BSP
Gänga utv. metrisk
M36x2
L
53 mm
L1
65 mm
L2
23 mm
Modell kod
FI-GE-25SR-DF-W3
Märke namn
Stauff
S1
41 mm
S2
46 mm
Serie
S
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-20 °C
Thread T
G 1 BSP
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
160 bar
Vinkel
0 °
i
18 mm
Åtdragning moment
440 Nm
Förpackningsstorlek
Streckkod
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss