FXGE20SR34K
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
13 varianter
Valgt variant:
FXGE20SR34K
Indskruning - ø20S x 3/4" BSPT
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
20 mm
Dimension i
17 mm
Gänga utv.
R 3/4 BSPT
L
45,5 mm
L1
57 mm
L2
35 mm
Modell kod
FI-GE-20SRk-W3
Märke namn
Stauff
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
32 mm
S2
36 mm
Serie
S
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Thread T
G 3/4 BSP
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
400 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nikkel belagt
d1
20 mm
d2
16 mm
i
17 mm
Package size
Barcode
Gross weight
Kg
Net weight
0,147 Kg
Country of origin
deu
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Indskruning - ø20S x 3/4" BSPT
Produkt datablad
Frequently bought together with
Indskruning - ø20S x 3/4" BSP - WD pakning
Partnumber:
A20RSWDX
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
Indskruning - ø18L x 3/4" BSP - WD pakning
Partnumber:
A18LR3/4WDX
0 pcs
Min. order quantity is:
Indskruning - ø12S x 3/4"
Indskruning - ø12S x 3/4"
A12SR3/4X
Indskruning - ø12L x 3/4" BSP - WD pakning
A12LR3/4WDX
Indskruning - ø28L x 3/4" BSP
Indskruning - ø28L x 3/4" BSP
A28LR3/4X
Indskruning - ø18L x 3/4" BSP 60°
FXGE18LR34DF
Indskruning - ø22L x 3/4" BSP - WD pakning
A22RLWDX
Banjo - ø22L x 3/4" BSP - teflon tætningsring
SBE22RLWDX
Indskruning - ø15L x 3/4" UNF
Indskruning - ø15L x 3/4" UNF
A15L3/4UNFX
Indskruning - ø28L x 3/4" BSP - WD pakning
A28LR3/4WDX
Kontraventil (<-) - ø20S x 3/4" BSP - 1 bar - WD pakning
RV20RSX
Vinkel indskruning 90° stilbar - ø22L x 3/4" BSP
BE22RL/OAX
FXGE28LR34
Mach2+4 lynkobling 3/4" BSP NS hanpart indv. gev.
Indskruning - ø25S x 3/4" BSP - WD pakning
A25SR3/4WDX
AP20SR3/4X
Indskruning - ø18L x 3/4" UNF
Indskruning - ø18L x 3/4" UNF
A18L3/4UNFX
Vinkel indskruning 45° stilbar - ø16S x 3/4" BSPT
BP16SR3/4X
Indskruning - ø25S x 3/4" BSP indv 60°.
A25SR3/4AX
Vinkel indskruning 90° - ø20S x 3/4" BSP
B20RSX
Kontraventil (->) - ø22L x 3/4" BSP - 0.5 bar - WD pakning
RZ22RL0.5X
Indskruning - ø20S x 3/4" NPT
Indskruning - ø20S x 3/4" NPT
A20SNPTX
Indskruning - ø22L x 3/4" NPT
Indskruning - ø22L x 3/4" NPT
A22LNPTX
Påskruning - ø14S x 3/4" BSP indv - AISI 316Ti
AI14SR3/4X/7
Indskruning - ø16S x 3/4" NPT
Indskruning - ø16S x 3/4" NPT
A16S3/4NPTX
Indskruning - ø22L x 3/4" BSPT
Indskruning - ø22L x 3/4" BSPT
AP22LR3/4X