FG1/2X30/13
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
O-ring 90S
Varenummer: 15.88X2.62S
Antal bolte
4
Bolt dimension
M6x16 mm
Boltcirkel
30 mm
Diameter svejsestuds
13 mm
I
30 mm
Materiale
Stål
Model kode
FG1/2X30/13
O-ring
15,88X2,62S mm
Tryk maks.
315 bar