DFI1/2X30
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
7 varianter
Utvald variant:
DFI1/2X30
Rørflange 1/2" BSP - (4) Boltcirkel 30mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal bultar
4
Bult dimension
M6x20 mm
Bultcirkel
30 mm
Gänga inv.
G 1/2 BSP
I
30 mm
Märke namn
Hydraspecma
O-ring
18,77X1,78S mm
Packningsmaterial
NBR
Shore
70
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
315 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
Hvidforzinket
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
0,20 Kg
Nettovikt
0,20 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss