Atos magnetventil Cetop3 DHE-0751/2-X24DC m.magnetspole
Varenummer:
DHE0751/2-H
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Aktivering
Magnetspole, Manuel nødbetjening
Antal väger/positioner
4/2
Flödeshastighet nominell LMin
80 lpm
Föroreningsgrad max.
21/19/16 - ISO 4406
Isoleringsklass
H
Kontakt typ
DIN EN 175301-803 Form A
Modell kod
DHE-0751/2-X24DC
Märke namn
Atos
NG ISO-storlek
NG06
Oljeviskositet rekommanderad
15 - 100 cSt
Packningsmaterial
NBR
Skyddsklass
IP 65
Spänning
24 V
Standard ISO
ISO 4401
Ström
DC
Temperatur max.
+60 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryck T max.
210 bar
Tryck max.
350 bar
Åtdragning moment
8 Nm