DHE-0714/8-X24DC Atos magnetventil Cetop3
Osanumero:
DHE0714/8-H
Pakkauskoko:
0 pcs
Pienin tilausmäärä on:
1 pcs
Sensor-/aktuatorkabel - DIN A / Hirschmann - 3.0 meter
Varenummer: 1434992
M05x030 DS bolt indv.6kt 12.9 DIN912
Varenummer: 9123705030
Black DIN-connector A 2-pin
Varenummer: C28200N0R
Plastmøtrik M18x1 DHE ventil
Varenummer: 6-OE-1011116
Antal veje/positioner
4/3
Forureningsgrad maks.
20/18/15 - ISO 4406
Model kode
DHE-0714/8-X24DC
Spænding
24 V
Temperatur maks.
+60 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tilspændingsmoment
8 Nm
Tryk T maks.
210 bar
Tryk maks.
350 bar