D5080900ST
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
A
900 mm
Area piston pull side
30.64 cm2
Area piston push side
50.24 cm2
B
1005 mm
C
G 3/8 BSP
Diameter eye
30.4 mm
Diameter inner cylinder
80 mm
Diameter rod
50 mm
Dimension F
15.5 mm
E
90 mm
G
90 mm
H
30,4 mm
L
60 mm
M
50 mm
Model code
D5080900ST
N
30,4 mm
Pressure max.
250 bar
Stroke
900 mm
Thread
G 3/8 BSP
d
50 mm
e
80 mm