HFR2S0500300500
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
Diameter indvendig cylinder
50 mm
Diameter stang
30 mm
Diameter udvendig
60 mm
Diameter øje
25.25 mm
E
G 3/8 BSP
Indbygningsmål
700 mm
Model kode
HFR2S0500300500
Mærke navn
Contarini Leopold
Overfladebehandling
Ubehandlet
Slaglængde
500 mm
Tryk maks.
210 bar
Øjebredde cylinder
60 mm
Øjebredde top
45 mm