AI35LR11/4X
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
42 varianter
Utvald variant:
AI35LR11/4X
Påskruning - ø35L x 1.1/4" BSP indv
Tilbehør (1)
Nut - ø35L - M45x2
Artikelnummer:
M35L
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rør
35 mm
Gevind indvendig
G 1.1/4 BSP
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Materiale
Stål
Model kode
XAI35LR114ZN
Mærke navn
Gates Tube Fittings GmbH
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Serie
L
Sikkerhedsfaktor
2.5
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryk maks.
160 bar