AI30SR11/4X
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
26 varianter
Utvald variant:
AI30SR11/4X
Påskruning - ø30S x 1.1/4" BSP indv
Tillbehör (1)
Omløber - ø30S - M42x2
Artikelnummer:
M30S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rør
30 mm
Gevind indvendig
G 1.1/4 BSP
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Materiale
Stål
Model kode
XAI30SR114ZN
Mærke navn
Gates
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Serie
S
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryk maks.
400 bar