AI16SR1/2X
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
26 varianter
Utvald variant:
AI16SR1/2X
Påskruning - ø16S x 1/2" BSP indv
Accessories (2)
Skärring 16S
Artikelnummer:
DPR16S
Omløber - ø16S - M24x1.5
Artikelnummer:
M16S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
16 mm
Gänga inv.
G 1/2 BSP
Modell kod
XAI16SR12ZN
Märke namn
Gates
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Serie
S
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
630 bar