A12L3/4UNFX
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
32 varianter
Utvald variant:
A12L3/4UNFX
Indskruning - ø12L x 3/4" UNF
Tillbehör (1)
Reservdelar (1)
Skärring 12LS
Artikelnummer:
DPR12LS
O-ring, Utv-UNF 3/4''
Artikelnummer:
OUN-08
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
12 mm
Gänga utv.
3/4-16 UNF
Gänga utv. metrisk
M18x1,5
Modell kod
XA12L3416UZN
Märke namn
Gates
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Serie
L
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
400 bar