6063.5PPH
Pakke str.:
0 Set
Min. bestillingsenhed er:
1 Set
SE ANDRE VARIANTER
12 varianter
Valgt variant:
6063.5PPH
Svær rørholder ø63.5 - Grøn PPH - DIN 4 Svær
Tillbehör (1)
Bolt 6-kant - M12x100 - DIN 4 Svær - ZiNi
Partnumber:
AS6S
Specifications
Dimensions and shipping
Antal bolte
2
Bredde
45 mm
D1
63,5 mm
DIN størrelse
4
Diameter rør
63,5 mm
Farve
Grøn
Gruppe Stauff
6S
H
89 mm
L1
115 mm
L2
90 mm
Materiale
Polypropylen
Model kode
6063.5-PP-H
Mærke navn
Stauff
S
2 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 2
Temperatur maks.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Type
Glat
Package size
0 Set
Barcode
Gross weight
0,16 Kg
Net weight
0,16 Kg
Country of origin
DEU
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Svær serie rørholder i polypropylen (standard).
Temperaturområde: -30° til +90°C.