5TIR112544
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
5TIR112544
SD25/6 boltsæt 6 sektioner
Specifications
Dimensions and shipping
Antal sektioner
6
Flow Nominel
240 lpm
Længde
544 mm
Mærke navn
Walvoil
Tilspændingsmoment
50 Nm
Tryk maks.
315 bar