5TIR110410
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
5TIR110410
SD16/6 bolt kit 6 sections
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Walvoil
Flow rate nominal LMin
140 lpm
Length
410 mm
Number of sections
6
Pressure max.
315 bar
Torque tightening
40 Nm