Spole M16-48D-26W-DN
Spole M16-48D-26W-DN
Varenummer:
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Beskyttelsesklasse
IP 65
Diameter indvendig
16.15 mm
Effekt W
26 W
Længde
50.2 mm
Model
M16
Model kode
M16-48D-26W-DN
Mærke navn
Danfoss
Spænding
48 V