15.00X2.00S
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
9 varianter
Utvald variant:
15.00X2.00S
O-ring 90S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
15 mm
Farve
Sort
Materiale
NBR
Materialetykkelse
2 mm
Shore
90
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C