125X140X9/12
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
16 variants
Chosen variant:
125X140X9/12
Afstryger med ring
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig
125 mm
Diameter udvendig
140 mm
H
12 mm
Materiale
Stål
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+100 °C
h
9 mm