XTE12SKR
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
XTE12SKR
Adapter T 12S-R 3/8''
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
D3
8 mm
Diameter rör
12 mm
Dimension i
12 mm
Gänga T
R 3/8 BSPT
Gänga utv.
R 3/8 BSPT
Gänga utv. metrisk
M20x1,5
L
29 mm
L1
38 mm
L2
21,5 mm
L3
28 mm
Modell kod
XC12RSZN
Märke namn
Stauff
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
17 mm
S2
24 mm
Serie
S
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
630 bar
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
d1
12 mm
d2
8 mm
i
12 mm