WPN19TQAB
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
2 variants
Chosen variant:
WPN19TQAB
Snabbkoppling Hona, Typ Gardena med ventil,Klämhylsa Ø19x4mm
Tilbehør (2)
Vattenslang Alfaflex 19/25,5, 100m
Artikelnummer:
AF19-100M
Vattenslang Alfaflex 19/25,5, 50m
Artikelnummer:
AF19-50M
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Användingsområde
Vatten
Diameter slang utv. min.
27 mm
Flow max.
42 lpm
Materialkvalitet
MS 58
Modell kod
WPI 19 TQAB
Märke namn
Ludecke
Packningsmaterial
HNBR, NBR
Slanganslutning
19 mm
Temperatur max.
+95 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tillverkningsmaterial
Mässing
Tryck max.
16 bar