SPG-DIGI-B0600-B
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
Diameter
80 mm
Gänga
G 1/4 BSP
Modell kod
SPG-DIGI-B0600-B
Märke namn
Stauff
Portplacering
Sida
Skyddsklass
IP 65
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryck moment max.
1200 bar
Tryck spräng min.
2400 bar
Tryckinställning max.
600 bar
Tryckinställning min.
0 bar
Tryckmätning noggrannhet
±0,25% FS