EDM18X1.5V
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
9 varianter
Valgt variant:
EDM18X1.5V
Tätning M18 Viton Passar M18x1.5
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
15.7 mm
Diameter udvendig
20.9 mm
Højde
1.5 mm
Materiale
FKM/FPM (Viton®)
Model kode
WM1815VI
Mærke navn
Gates
Temperatur maks.
+200 °C
Temperatur min.
-25 °C